Zaloguj
strefa e-learning
1992
SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH
SUKCES

Język włoski

Język emocji, pizzy i aromatycznej kawy – język włoski wciąż trochę na uboczu lingwistycznych zainteresowań Polaków, acz coraz chętniej wybierany jako drugi język obcy, w zakresie którego chcemy zwiększyć nasze kompetencje. Nauka włoskiego to wyzwanie, któremu sprostasz z łatwością korzystając z fachowej pomocy wykwalifikowanego filologa. Jeśli właśnie takiej pomocy poszukujesz koniecznie sprawdź naszą ofertę dydaktyczną.

Krosno – Kursy języka włoskiego

Nasze Centrum Językowe zrzesza wyłącznie wykwalifikowanych filologów z praktycznym doświadczeniem. To na bazie ich doświadczenia tworzymy autorskie kursy i szkolenia językowe, które kierujemy do słuchacza o zróżnicowanych potrzebach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

  • kursy włoskiego dla początkujących – dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe zapraszamy na kursy języka włoskiego w grupach lektorskich oraz zajęcia indywidualne; w przypadku grup zorganizowanych słuchaczy dobieramy adekwatnie do bieżącego poziomu kompetencji językowych oraz wieku;
  • kursy językowe dla osób kontynuujących naukę – słuchaczy, którzy już wcześniej uczyli się języka włoskiego zachęcamy do kontunuowania nauki w naszej szkole; kwalifikacje do poszczególnych grup zaawansowania odbywają się w oparciu o posiadane certyfikaty/zaświadczenia dokumentujące zdobyte dotychczas kompetencje lub test kwalifikacyjny;
  • kursy branżowe dla firm i grup pracowniczych – przedsiębiorców współpracujących z firmami zlokalizowanymi na terenie Włoskiego Buta zachęcamy do organizacji szkoleń grupowych dla pracowników; w ramach realizowanych kursów i szkoleń umożliwiamy pracownikom jednoczesne podnoszenie ogólnych kompetencji językowych oraz poznawanie słownictwa branżowego.

Nasza oferta jest skierowana do słuchaczy na różnym poziomie zaawansowania językowego – od osób, które nigdy dotąd nie miały styczności z językiem włoskim, aż po osoby zaawansowane. Kursy i szkolenia organizujemy dla słuchaczy w różnym wieku – dzieci, młodzieży i dorosłych. Jako jedna z niewielu Szkół Językowych na terenie miasta Krosno oferujemy profesjonalne szkolenia branżowe dla firm oraz grup pracowniczych zainteresowanych podnoszeniem kompetencji językowych w zakresie konkretnego słownictwa branżowego.

Success Krosno, nauka włoskiego jeszcze nigdy nie była taka prosta!