Zaloguj
strefa e-learning
1992
SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH
SUKCES

Podział na grupy

Podział na grupy

 

Szkolenia dla grupZależy nam na wysokiej jakości i efektywności nauczania, dlatego zajęcia odbywają się w małych grupach (4-8 osób). Praca w kilkuosobowych zespołach i ćwiczenia indywidualne sprawiają, że postępy uczniów są monitorowane na bieżąco.

 

Grupy dzielą się ze względu na:

 

a) intensywność

 • kursy tradycyjne 2 x 45 min - 67 lekcji w roku
      2 x 90 min - 134 lekcje w roku
      Odpowiednie dla grup na każdym poziomie zaawansowania.
      Regularność zajęć pozwala na osiągnięcie dobrych efektów nauczania.
 • kursy intensywne 3 x 90 min - 200 lekcji w roku
      Pozwalają na szybkie postępy w nauce i osiągnięcia wysokiego     poziomu w dość krótkim czasie.
      Kursy intensywne organizowane są w zależności od zapotrzebowania.
      Istnieje możliwość ustalenia harmonogramu kursu indywidualnie dla     danej grupy.

 

b) wiek uczestników

 • Dzieci 6 - 12 lat - 2 x 45 min - 67 lekcji w roku

Nauka języka obcego rozpoczęta wcześniej może być szybka i skuteczna. Dzieci są wybitnie podatne na przyswajanie struktury języka, wykazując przy tym zadziwiającą gotowość imitacji materiału językowego. Podczas naszych zajęć wykorzystujemy naturalne predyspozycje dzieci, które uczą się języka poprzez gry i zabawy, przy tym miło spędzają czas w gronie swoich rówieśników. Rozpoczęcie nauki w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym to gwarancja, że dziecko świetnie opanuje wymowę i intonację danego języka, a w gimnazjum lub liceum będzie mogło przystąpić do międzynarodowego egzaminu

 • Gimnazjaliści 2 x 90 min - 134 lekcje w roku

Nastolatki to bardzo wymagająca grupa wiekowa, potrzebująca stałej stymulacji, motywacji i ciekawie prowadzonych zajęć. Nasze kursy przygotowują młodych ludzi do sprawnego i skutecznego porozumiewania się w języku obcym - rozumienia i bycia rozumianym. Wiedza zdobyta podczas naszych zajęć może być podstawą do przygotowania do jednego z egzaminów miedzynarodowych, a także pozwoli wybrać dobre liceum.

 • Młodzież szkół średnich 2 x 90 min - 134 lekcje w roku

Kursy dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania a ich intensywność zależy od zapotrzebowania danej grupy.

 • Kursy dla dorosłych - 2 x 90 min - 134 lekcje w roku

Kursy prowadzone dla każdego poziomu, cechują się ciekawą tematyką, bogactwem materiałów

i różnorodnością ćwiczeń. Ich celem jest udoskonalenie znajomości języka obcego potrzebnego w różnych sytuacjach. Kursy są elastyczne, a ilości godzin i tematyka mogą być każdorazowo dostosowane do potrzeb naszych klientów.

 

c) poziom zaawansowania

Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w oparciu o Europejski System Kształcenia Językowego- CEF (Common European Framework of Reference for Languages), który określa sprawności i umiejętności wymagane na poszczególnych poziomach biegłości języka od poziomu A1  do poziomu C2