Zaloguj
strefa e-learning
1992
SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH
SUKCES

Język francuski

Nauka języka obcego to spore wyzwanie, któremu możesz sprostać z łatwością. Wystarczy skorzystać z bogatej oferty edukacyjnej Szkoły Językowej SUCCESS. Jeśli interesuje Cię język francuski koniecznie sprawdź, jak możemy Ci pomóc w podnoszeniu Twoich kompetencji komunikacyjnych w tym zakresie.

Krosno – Kursy języka francuskiego

Jesteśmy Centrum Językowym z wieloletnim doświadczeniem w branży, na bazie którego tworzymy kursy przeznaczone dla zróżnicowanego słuchacza. W swojej ofercie dydaktycznej posiadamy:

  • kursy francuskiego na różnych poziomach zaawansowania – słuchaczy rozpoczynających swoją przygodę z językiem francuskim zapraszamy na kursy dla początkujących; osoby kontynuujące naukę języka zapraszamy do grup na wybranych poziomach zaawansowania – o kwalifikacji na wskazany przez słuchacza poziom zaawansowania decyduje test kwalifikacyjny lub zaświadczenie ukończenia określonego poziomu nauczania w innym centrum językowym;
  • kursy francuskiego dla grup w różnym wieku – realizujemy kursy dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, do skorzystania z możliwości nauki języka francuskiego w naszej szkole zapraszamy dzieci już od 6 roku życia; grupy słuchaczy zawsze dobieram tak, aby słuchacze byli w zbliżonym wieku;
  • kursy francuskiego dla słuchaczy o różnych potrzebach językowych – zarówno dla grup pracowniczych, jak i słuchaczy indywidualnych organizujemy kursy z zakresu określonej tematyki, takie jak: francuski w biznesie, francuski w przemyśle, itd.

Ofertę edukacyjną kierujemy do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji z terenu miasta Krosno oraz okolicznych miejscowości. Klientów indywidualnych zapraszamy na zajęcia grupowe organizowane w siedzibie Szkoły w Krośnie, natomiast kursy francuskiego na potrzeby przedsiębiorstw oraz instytucji możemy prowadzić na miejscu u klienta lub w siedzibie szkoły pod adresem Rynek 21.

Success Krosno, nauka francuskiego jeszcze nigdy nie była taka prosta!