Zaloguj
strefa e-learning
1992
SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH
SUKCES

Wielki Test Języka Angielskiego 2016

Zdjecie glówne

Szanowni Państwo,

20. listopada 2016 roku krośnianie po raz drugi zmierzyli się na auli PWSZ w Krośnie               z  Wielkim Testem Języka Angielskiego zorganizowanym w naszym mieście przez Success School of English.

Do zabawy z językiem przystąpiło blisko ponad 100 osób w różnym wieku (najmłodszy uczestnik miał 8, a  najstarszy 65 lat). – Test był okazją do sprawdzenia swojej wiedzy a przy okazji był zabawą z językiem. Krosno może być dumne, ponieważ średnia z wyników języka angielskiego jaką udało się uzyskać to poziom B1.

Akcja w naszym mieście zorganizowana była po raz drugi. Dyrekcja Success School of English wyszła z inicjatywą włączenia się do ogólnopolskiej akcji, organizowanej w Polsce juz po raz czwarty – Ideą Wielkiego Testu jest promowanie nauczania języka angielskiego, więc dlaczego Krosno nie miało dołączyć do całej Polski. Chcemy promować język angielski także w naszym mieście, w Krośnie.

Test był pisany w trzech kategoriach wiekowych: dzieci 8 – 12 lat, młodzież 13 – 17 lat i dorośli 18+. Najmłodsi pisali test przez 35 minut, starsi przez 75. Zdecydowana większość zadan to pytania zamknięte, tylko dzieci miały w teście kilka pytań otwartych.

Po teście odbyło się losowanie nagród, gdzie za sam udział można było wygrać m.in. karty pamięci, a nagrodą główną był tablet.

Wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.

 

INFO W MEDIACH

Pliki do pobrania
Galeria zdjęć